Yeni hayatımıza giren ve işletmelerin daha şık, zarif olmasını sağlayan birçok farklı ürün, mekanların daha kaliteli olmasını sağlamaktadır. Kaliteli bir reklam ve teşhir alanı yaratan Alucoor aynalı dekota tüm işletmeler için uygun tasarımdadır.

 Belirli bir ölçüde satışı yapılan bu ürün, standart bir ölçüye sahiptir. Kullanılacak alana göre şekil verilebilir, kesilebilir ve rahatça montajı yapılabilir. Hafif olması, çizilmez olması ve ekonomik olmasından dolayı, hayalini kurduğunuz dekorasyonu bu ürünle yaratabilirsiniz. Diğer adıyla aynalı forex ürünü, farklı renk ve ölçü ebadında satışa sunulmaktadır. Ayrıca özellikle parlak olması ve kolay silinebilir olmasından dolayı, yıllar geçse de asla özelliğini kaybetmeden, yeniymiş gibi dekoratif ağırlığını korur. Birçok işletme için özellikle iç mekanlar için, güzel şekiller verilerek rahatça montajı yapılabilir.

                                  Aynalı Dekota Çeşitleri

Yeni nesil reklam malzemesi olarak ön plana çıkan bu ürün, ışığa ve her türlü mevsimsel hava şartlarına karşı dayanıklıdır. Bu nedenle yaptığınız dizayn güneş, yağmur gibi etkenlerden asla zarar görmez ve yıllarca güvenle kullanabilirsiniz. Aynalı dekota harf olarak en fazla tercih edilen tasarımdır. İşletmelerin isimlerini, özel mesajlarını, yönlendirme levhalarını ve diğer tüm görsel uyarı levhalarında rahatlıkla kullanılabilir. Ayrıca duvar kaplaması içinde güvenle tercih edilmektedir. Isı ve nem önleyici özelliğinden dolayı, birçok farklı yapıda plaka ve yalıtım olarak kullanılabilir.

Siyah dekota levhaların üzerine alüminyum levhaların yapıştırılması ile elde edilen muhteşem bir dekor ve reklam malzemesidir.

Ayna gibi parlak olan alüminyum yüzey dekota levhanın üzerine sıcak pres ve özel yapıştırıcı ile yapıştırılır.

Sağlam bir yapıya sahip olan aynalı dekota hem iç hem de dış mekanlarda sorunsuz olarak kullanılır.

Özellikleri;

  • Hafiftir.
  • Yüksek dayanımlı kolayca temizlenebilir.
  • Kolayca depolanabilir.
  • Üstün baskı yeteneğine sahiptir.
  • Işığa ve hava şartlarına özellikle rutubete karşı iyi dirençlidir.

Kullanım Alanları; 

  • Reklam sektörü : Tabela, fuar standları, yönlendirme levhaları vs.
  • Endüstri : İmalat sanayi, kontrol kabinleri ve ikaz levhaları vb.
  • İnşaat : Duvar kaplama, sandviç panel, iç dekorasyon vb. yalıtımda kullanılır.