HSF Reklam Malzemeleri

HSF Reklam, uzun yıllar reklam sektöründeki tecrübe birikimleriyle 2007 yılında 300 m2 alanda faaliyete başlamıştır. Faaliyete başladığı andan günümüze kadar gelen zamanda teknolojiyi, üretim teknikleri ve kalitesini dünya standartlarında tutup devamlı gelişime açık olmuştur.

Her geçen gün artan müşteri pörtföyüyle şu anda 1000 m2 depoya sahiptir. Sektöründe uzman personeliyle hızlı ve zamanında sevkiyat hizmetiyle 700 den fazla ürün çeşitliliğine sahip olan HSF Reklam sektörün en önemli çözüm ortaklarından olmuştur.

Vizyonumuz

HSF Reklam, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak, reklam malzemelerinin üretimi ve satışı konusunda Türkiye’nin en iyi çözüm ortağı olmayı hedeflemektedir.

Vizyon olarak kendi üretimi olan ürünleri tüm dünyaya ihraç edip marka bilinirliğini ve kalitesini artırarak, reklam alanında görselliğin, kullanışlılığın ve dayanıklılığın bir simgesi olmayı benimsemiştir.

Misyonumuz

Müşteri memnuniyetini daima göz önünde tutarak, değişim gerekliliğini benimseyip, Dünya ve Türkiye’deki yenilikleri yakalamak, reklam sektöründe yeni ürünler geliştirmek, şirkete olduğu kadar Ülkemize de yararlı yatırımlar yapmak, şirketin kaynaklarını riske etmeden müşterilerimize sonsuz hizmet sunmak.