28 Kasım-1 Aralık tarihleri arasında gerçekleşen Sign İstanbul Fuarı’nda ziyaretçileriyle buluşan HSF Reklam Malzemeleri tüm ürün gruplarının tanıtımını yaptı. Ziyaretçilerden yoğun ilgi gören HSF Reklam Malzemeleri standında firmanın temsilciliğini yapmakta olduğu markalar ziyaretçilere tanıtıldı.

Fuarda temsilciliklerini yaptıkları markaları ve tüm ürün gruplarını sergilediklerini ve aynı zamanda dostlarını ağırladıklarını belirten HSF Reklam Malzemeleri Firma Ortağı Fatih Temizkan, bu sene 15. yılını kutlayan fuarın geçen seneye göre daha verimli geçtiğini belirtti. Önümüzdeki yıllarda da Sign İstanbul Fuarı ile yoluna devam edeceğini belirten Temizkan, daha önceden de farklı fuar organizasyonlarının denendiğini ancak başarılı olamadığını belirterek IFO Fuarcılık tarafından düzenlenmekte olan Sign İstanbul Fuarı’nı oldukça başarılı bulduğunun altını çizdi. Türkiye’de reklam sektörüne yönelik düzenlenen iki fuarı sektörün kaldırmayacağını söyleyen Temizkan, FESPA Eurasia’nın üretici ve distribütör ağırlıklı bir fuar olarak daha farklı kulvarda olabileceğini belirtti.

HSF Reklam Malzemelerinin yanı sıra, dekota imalatı yapan Polifor kardeş firmalarının da fuarda yer aldığını söyleyen Temizkan, ileriki yıllarda Polifor’un FESPA Eurasia’ya yurtdışından yoğun ziyaretçi gelmesi nedeniyle katılabileceğini belirtti.

Son olarak, fuarda emeği geçen herkese teşekkür eden Temizkan, bundan sonraki yıllarda da aynı çizgide bir fuar olmasını dilediğini sözlerine ekledi.